یکی از مشخصات کابل جنس هادی به کار رفته در آن است. در مورد جنس هادی اگر بعد از حرف N یک حرف A ذکر شود نشانۀ آن است که کابل از جنس آلومینیوم است؛ ولی در صورتی که این حرف وجود نداشته باشد نشانه آنست که کابل از جنس مس خواهد بود. 

در حین ساخت یک خانه جدید و یا بازسازی نیاز دارید که برق کشی آن اصولی و با سیم/کابل مناسب انجام شود. سیم های ساختمانی عرضه شده توسط سیمین صنعت رسانا دارای بهترین متریال، کیفیت ساخت و قیمت می باشند. برای خرید سیم برق ساختمان ممکن است سوال های مختلفی برای خریدار پیش آید. ما در ادامه قصد داریم برخی از این پرسش ها را مطرح کرده و پاسخ دهیم، با ما همراه باشید.

با نزدیک شدن به تابستان و فصل گرما شاهد افزایش قبض برق خواهیم بود. در این مقاله قصد داریم یک روش هیجان انگیز به شما پیشنهاد دهیم تا قبض برق خود را کاهش دهید. خصوصا اگر کارخانه بزرگی دارید با ما همراه شوید تا در ادامه مطلب راه کار جالبی به شما برای کاهش قبض برق ارائه دهیم.

هر چه سیم کشی برق یک ساختمان اصولی تر و با سیم/کابل استاندارد کیفیت بالا انجام شود، هزینه های ثانویه نگهداری و یا آسیب به لوازم الکترونیکی کاهش میابد. در ادامه این مطلب اصلی ترین خدمات سیم کشی یک ساختمان به صورت تیتر وار بیان شده است. علاقه مندان می توانند اطلاعات مفیدی در این حوزه کسب کنند.

قلب هر خانه مسکونی با برق می تپد. امروزه زندگی بدون برق عملا غیر ممکن است. پیشرفت تکنولوژی و زندگی مدرن ما را بیش از پیش نیازمند به نیروی برق و دیتاهای مخابراتی در هر مکانی کرده است. چه در زمین و این کره آبی چه در سفر به مریخ نیازمند این هستیم که با کمک نیروی برق و انتقال دیتا در ارتباط باشیم.

در مقاله معیارهای انتخاب بهترین برند سیم و کابل برخی از فاکتورهایی که یک تکنسین برق باید هنگام انتخاب سیم/کابل مناسب به آن دقت کند را ذکر کردیم، حال در این مقاله برخی از نکاتی که باید هنگام انتخاب سیم/کابل مناسب در نظر گرفته شود، بیان شده است. امیدواریم این اطلاعات به شما کمک کند تا انتخاب مناسبی برای یک سیم کشی اصولی داشته باشید.