سیمین صنعت رسانا

درباره ما

شرکت سیمین صنعت رسانا در سال 1400 در شهرک صنعتی شهید قاسم سلیمانی (شهریار)  واقع در استان تهران تأسیس گردید. سیمین صنعت رسانا با توجه به اهمیت نقش محوری کیفیت محصولات، با خرید ماشین آلات پیشرفته خط تولید،ضمن بهره مندی از جدیدترین تکنولوژی روز دنیا وتجهیز آزمایشگاه خود به دستگاه های پیشرفته و ابزاردقیق و با پیاده سازی سیستم کنترل و بازرسی و آموزش مستمر پرسنل، بر اساس استاندارهای معتبر ملّی و بین المللی سعی بر آن دارد تا به مشتریان خود محصولات سیم و کابل با کیفیت بالا ، مقرون به صرفه و بر اساس فناوری روز و رویکردهای نوآورانه ارائه دهد. با توجه به ارزش‌های بنیادین شرکت، تمامی افراد در ساختار سازمانی ما، تمامیت خود را در راستای تحقق انتظارات والای مشتریان به کار گرفته تا بهترین ها را در این حوزه عرضه نمایند.  

کارخانه سیمین صنعت رسانا با فضایی به مساحت 2000 متر‌مربع در شهرک صنعتی شهید سردار قاسم سلیمانی استان تهران، شهرستان ملارد، بخش صفادشت واقع شده‌است.
این کارخانه فعالیت خود را با تولید سیم و کابل برق مورد استفاده در صنعت ساختمان سازی آغاز کرد. سیمین صنعت رسانا تلاش می کند تا با توسعه و گسترش روابط بین المللی ایران و ایجاد تعاملات اقتصادی با کشورهای همسایه موجب رونق اقتصادی کشور شود.
سیم و کابل ساختمانی شرکت سیمین صنعت رسانا بر اساس استانداردهای بین المللی تولید می شوند تا محصولات خارجی مشابه مزیت اضافه ای نسبت به تولیدات این کارخانه نداشته باشند.
این کارخانه علاوه بر استفاده از مواد اولیه مرغوب، در واحد کنترل کیفی نیز مواد اولیه و محصول نهایی را بررسی می کند تا سیم و کابل تولید شده با کیفیت بالا به مشتریان داخلی و خارجی عرضه شود.

گستردگی محصولات و خدمات ( نمایش دسته محصولات )

محصولات تولید شده با برند سیمین صنعت رسانا شامل موارد زیر است.
علاقه مندان می توانند برای دریافت نمایندگی و یا اطلاعات نمایندگان فروش این مجموعه با واحد بازرگانی در ارتباط باشند.

سیم ها

  • سیم با هادی قابل انعطاف NYAF
  • سیم با هادی غیرقابل انعطاف NYA

کابل ها

  • کابل قابل انعطاف NYMHY
  • کابل قابل انعطاف نیم سنگین و سنگین
  • کابل قدرت تک رشته ای NYY
  • کابل قدرت دو رشته ای NYY-O
  • کابل غیرقابل انعطاف سبک NYM

ارتباطات

Image

فراتر از جریان...

آدرس دفتر مرکزی: تهران، خیابان شهید پاکنژاد، خیابان سرو غربی، پلاک 48، جنب بانک پاسارگاد، طبقه سوم، واحد 5. کد پستی : 1998889698
آدرس کارخانه : تهران، جاده شهریار، شهرک صنعتی شهید سردار قاسم سلیمانی، قطعه 72.
021 2207 3622 | 021 2207 3641
sales@rasanaindustry.com
info@rasanaindustry.com

www.rasanaindustry.com